Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir

 

 

 

İnşaat sonrası daire temizliklerin de öncelikli olarak pislik, toz, çimento, inşaat malzemesi kalıntısı ve harfiyat gibi atıklardan oluşan kaba çöpleri toplamakla başlar.

Evin kaba pisliği alındıktan sonra sıra temizliği detaylandırmaya gelir.

İnşaat malzemesi kalıntılarından kurtulmak için harç, sıva, derz, çimento kalıntıları vb. yapışkan maddelerin bezle veya başka bir şeyle çıkarılması mümkün değildir. Bu nedenle bez kullanmadan önce, spatula ve yer kazıma aparatlarıyla kazımamız gerekebilir. Sonrasın da tüm zeminler vakum makinesiyle tozdan arındırılır.

Tüm pencere, kapı ve çerçeveleri kir ve tozdan arındırıldıktan sonra, camlar içten ve dıştan cam peluşu ve cam silme aparatı kullanılarak temizlenir. Balkonlar, tuvalet ve mutfak dolapları uygun kimyasal ve bezler yardımıyla silindikten sonra eğer varsa paslanmaz ve inoks metal malzemeler de uygun sprey ile bez izi bırakmadan silinir.

Son olarak, ahşap, fayans gibi zemin özelliklerini göz önün de bulundurarak, bütün zeminlerin vilada yardımıyla temizliği sağlanır. Zemin, vilada çekilirken özellikle ahşap kaplamaların yönüne göre çekilmesine dikkat edilmelidir ki, aksi halde ahşap zemin de dalgalanma görülebilir.

Gözden kaçabilecek unsurlar için tekrar genel bir kontrol yapılıp, iş teslimatı yapılabilir. İnşaat sonrası daire temizliklerin de dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, doğru kimyasalın doğru şekil ve miktar da kullanılmasıdır.